Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Handel na XXVI Kórnickich Spotkaniach z Białą Damą

 • Piotr
 • Kategoria: Aktualności
 • Odsłony: 135

Szanowni Państwo!

Informujemy, że kompleksową obsługą handlową w trakcie XXVI Kórnickich Spotkań z Białą Damą 18-19 maja 2019r.  zajmuje się firma

GALERIA PERLEGAL

ul. Raszyńska 39/35; 60-135 Poznań

NIP: 779-136-45-40

maii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 502 380 333 

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2019

 • Piotr
 • Kategoria: Aktualności
 • Odsłony: 1043

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2019

Z radością informujemy, że XXVI Kórnickie Spotkania z Białą Damą 2019 odbędą się w dniach 18 i 19 maja br. By tradycji stało się zadość, Biała Dama 2019 powinna zmaterializować się w osobie mieszkanki naszej gminy.

Właśnie dlatego, Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik ogłasza

konkurs na Kórnicką Białą Damę 2019, która czynić będzie honory gospodyni tegorocznego święta oraz reprezentować naszą piękną gminę przez cały rok. Kandydatka powinna spełniać następujące warunki: mieszkać w gminie Kórnik,

znać język obcy i posiadać podstawową wiedzę na temat swojej gminy.

Oferty zawierające życiorys oraz fotografię prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 kwietnia 2019 r.

.

W wyborze nowej Białej Damy pomogą nam Panie,

które w poprzednich latach dzierżyły ten szlachetny tytuł. Z kandydatkami zostanie przeprowadzona rozmowa. Na jej podstawie wyłonimy Kórnicką Białą Damę 2019. Wynik konkursu zostanie publicznie ogłoszony przez Burmistrza podczas inauguracji.

Informacji udziela SławomirAnimucki tel. 515229660 i Piotr Mastalerz 503 016 249.

Uwaga!

Biała Dama 2019 oprócz splendoru wynikającego z tytułu będzie miała pewne przywileje. KOMBUS - przewoźnik Białej Damy - zapewni darmowe przejazdy na swoich liniach przez okrągły rok. KCRiS OAZA - zarezerwuje specjalny karnet.

A poza tym, wyjazdy do gmin partnerskich w kraju (Bukowina Tatrzańska) i za granicą (Koenigstein im Taunus), honorowe miejsce na organizowanych przez gminę imprezach, światła wielkiej sceny, wywiady, sława...

Informacja o prawach kierowania ZPiTZK Władysie

 • Piotr
 • Kategoria: Aktualności
 • Odsłony: 969

Kórnik, 8.10.2018 r.

 

 

Informuję, że Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej Władysie  finansowany i działający w ramach Kórnickiego Ośrodka Kultury jest reprezentowany wyłącznie przez dyrekcję w/w instytucji. 

Próby dysponowania zespołem i podejmowania jakichkolwiek decyzji co do jego działalności, bez uprzedniego skonsultowania z dyrektorem KOK lub z osobą przez niego wyznaczoną nie mają mocy wykonawczej i nie będą respektowane.

 

Z poważaniem 

dyr. Sławomir Animucki

Wernisaże w KOK 23 września 2018 godz. 18.00

 • Piotr
 • Kategoria: Aktualności
 • Odsłony: 1047

Wystawa Pracowni Tkaniny Artystycznej "Człowiek i jego środowisko", Diaporama w Kórniku "Jarocin 87' Glany-szewc zabija szewca..." oraz rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego " Człowiek i jego środowisko" II edycja
23 września 2018 godz. 18.00