Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„1 Minuta” XVII Międzynarodowy Festiwal Filmowy

  • Piotr
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 22

„1 Minuta”

XVII Międzynarodowy Festiwal Filmowy

REGULAMIN

1. Pokaz publiczny i konkursowy filmów zgłoszonych na XVII Międzynarodowy Festiwal Filmowy "1 Minuta" odbędzie się 28 listopada 2019 roku

w Kórnickim Ośrodku Kultury w Kórniku.

2. W pokazie konkursowym "1 Minuta" mogą wziąć udział filmy zrealizowane w latach 2017-19. Filmy nie mogą być realizacjami komercyjnymi (np. na zamówienie telewizyjne lub agencji reklamowej) za które autor otrzymał wynagrodzenie.

3. Komisja Kwalifikacyjna po wstępnym przeglądzie zgłoszonych prac, może nie dopuścić do konkursu filmu ze względów technicznych lub innych - o czym powiadomi autora.

4. Czas trwania filmu nie może przekraczać 1 minuty wraz z czołówką
i napisem "Koniec" w filmie. Można dostarczyć na płycie DVD (DVD-wideo) ale jedna płyta może zawierać tylko jeden film. Film można też zgłosić drogą elektroniczną (www.wetransfer.com) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Filmy drogą pocztową należy dostarczyć z Kartą Filmu na adres: Fundacja "Filmowiec" ( 1 Minuta ), skr. poczt. 38, Filia 19, 60-987 Poznań ).
6. Termin nadsyłania lub dostarczenia filmów upływa 20. listopada 2018 roku.

7. Organizator powoła Jury które przyzna nagrody w trzech kategoriach wiekowych: do 15 lat, do 18 lat i powyżej 18. Nagrody w postaci dyplomów, akredytacji, nagrody rzeczowe zostaną wręczone obecnym na ceremonii laureatom
lub ich przedstawicielom ( upoważnionym na piśmie ).

8. Nadesłane filmy nie będą odsyłane autorom i pozostaną w archiwum festiwalu.

9. Autor - producent zgłaszając film na Festiwal "1 Minuta" wyraża zgodę na pokazy filmu w czasie festiwalu oraz po jego zakończeniu. Autor wyraża zgodę na kopiowanie filmu w celach organizacyjnych w przebiegu festiwalu, archiwizacji jak również dla pokazów związanych z promocją festiwalu.
10. Za organizację i przebieg festiwalu odpowiedzialny jest dyrektor organizacyjny

Piotr Majdrowicz (tel. 880 383 887) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; https://www.facebook.com/MFF1Minuta

Sing- przesłuchania

  • Piotr
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 57

Zapraszamy do nowopowstającego dziecięcego zespołu musicalowego  dla dzieci WSZYSTKICH klas szkoły podstawowej. Przesłuchania odbędą się 19 listopada (wtorek) w g.16.00-17.00 w Kórnickim Ośrodku  Kultury ul. Prowent 6. Na przesłuchania można zarejestrować się poprzez formularz  https://forms.gle/fJs3YUZH8UCmjf6M6  oraz  telefonicznie tel. 607 66 16 13 i osobiście w KOK

Nowy sezon artystyczny 2019/2020 w KOK

  • Piotr
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 2176

 

UWAGA !!!

 

Ze względu na remont sali KOK

warsztaty plastyczne, fotograficzne oraz tkaniny artystycznej

rozpoczną się od 17 września 2019r.  

 

Warsztaty ceramiczne dla dorosłych i młodzieży w KOK

rozpoczną się  17 września 2019 r. (wtorki godz. 17.00).

Zapraszam Piotr Mastalerz

 

Warsztaty taneczne Latin/ Hip Hop, Salsa & Latino Solo, Taniec towarzyski

z Panem Damianem Wasiutą

rozpoczną się  7 października.

Zgłoszenia na zajęcia do 5 października  proszę zgłaszać drogą mailową na adres :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.