Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WARSZTATY FILMOWE w KOK 1 MINUTA

  • Piotr
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 65

Kórnicki Ośrodek Kultury w Kórniku oraz Fundacja „Filmowiec” z Poznania zaprasza na warsztaty filmowe. Pokaz i zapisy na warsztaty 20 września godz. 19.oo w Kórnickim Ośrodku Kultury ul. Prowent 6, 62-035 Kórnik
Udział w zajęciach warsztatowych zarezerwowany jest głównie dla młodzieży szkół podstawowych i średnich. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Będziemy uczyć się podstaw kadrowania, ruchów i ustawień kamery. Wspólnie zrealizujemy co najmniej jedną miniaturę fabularną. Będzie można spróbować pracy kamerą profesjonalną i nagrywania dźwięku. Warsztaty pozwolą też na doświadczenie gry aktorskiej. Dodatkowo planujemy zdjęcia próbne (casting) do filmu fabularnego. Będziemy też poszukiwać tematów w powiecie poznańskim i próbować realizacji form dziennikarskich (zapowiedź, sonda, wywiad) pod hasłem „Minuta dla Powiatu”.
Więcej informacji: tel. 880383887 www.filmowiec.org.pl

Nowy sezon artystyczny 2019/2020 w KOK

  • Piotr
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 1899

 

UWAGA !!!

 

Ze względu na remont sali KOK

warsztaty plastyczne, fotograficzne oraz tkaniny artystycznej

rozpoczną się od 17 września 2019r.  

 

Warsztaty ceramiczne dla dorosłych i młodzieży w KOK

rozpoczną się  17 września 2019 r. (wtorki godz. 17.00).

Zapraszam Piotr Mastalerz

 

Warsztaty taneczne Latin/ Hip Hop, Salsa & Latino Solo, Taniec towarzyski

z Panem Damianem Wasiutą

rozpoczną się  7 października.

Zgłoszenia na zajęcia do 5 października  proszę zgłaszać drogą mailową na adres :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.