Spotkanie z Martą Czarnecką malarką nominowanego do Oscara filmu "Twój Vincent"

Spotkanie z Martą Czarnecką malarką nominowanego do Oscara filmu "Twój Vincent" 23 lutego 2018 godz. 19.00

Kórnicki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z jedną ze 125 malarzy, którzy pracowali przy produkcji filmu „Twój Vincent”. Nominowany do Oskara, wyjątkowy w swej formie film animowany wymagał wysiłku, cierpliwości i talentu na miarę benedyktynów, by uzyskać efekt wejścia w świat opowiedziany obrazami Vincenta van Gogha. Marta Czarnecka namalowała 430 obrazów spośród 65000 umożliwiających powstanie 95 minutowego filmu. O tajemnicach powstawania tego wyjątkowego dzieła opowie 23 lutego br. o godzinie 19.00 w siedzibie Kórnickiego Ośrodka Kultury.