XVI GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Organizator : Gmina Kórnik, Kórnicki Ośrodek Kultury

Miejsce: Kórnicki Ośrodek Kultury, ul. Prowent 6

Termin: 10 marca 2018 r. godz.10.00

1. Celem konkursu jest kształcenie muzyczne dzieci, popularyzacja piosenki jako uzewnętrzniania wartości estetycznych i kulturowych, prezentacja umiejętności artystycznych oraz promocja młodych wokalistów i zespołów wokalnych.

2. Konkurs zostaje przeprowadzony dla mieszkańców gminy Kórnik

w 4 grupach:

I grupa młodsza (klasy 0-III)

II grupa średnia (klasy IV-VI)

III grupa starsza (klasa VII oraz gimnazjum II i III)

IV grupa zespoły

3. Karty zgłoszenia wraz załączonym podkładem muzycznym w formacie mp3 do konkretnej piosenki należy przesłać wyłącznie drogą mailową na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (karta zgłoszenia + podkład muzyczny)

Zgłoszenia należy przesłać do 5 marca br. W tytule zgłoszenia proszę wpisać:

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZEŃ DO POBRANIA - TUTAJ