Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2019

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2019

Z radością informujemy, że XXVI Kórnickie Spotkania z Białą Damą 2019 odbędą się w dniach 18 i 19 maja br. By tradycji stało się zadość, Biała Dama 2019 powinna zmaterializować się w osobie mieszkanki naszej gminy.

Właśnie dlatego, Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik ogłasza

konkurs na Kórnicką Białą Damę 2019, która czynić będzie honory gospodyni tegorocznego święta oraz reprezentować naszą piękną gminę przez cały rok. Kandydatka powinna spełniać następujące warunki: mieszkać w gminie Kórnik,

znać język obcy i posiadać podstawową wiedzę na temat swojej gminy.

Oferty zawierające życiorys oraz fotografię prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 kwietnia 2019 r.

.

W wyborze nowej Białej Damy pomogą nam Panie,

które w poprzednich latach dzierżyły ten szlachetny tytuł. Z kandydatkami zostanie przeprowadzona rozmowa. Na jej podstawie wyłonimy Kórnicką Białą Damę 2019. Wynik konkursu zostanie publicznie ogłoszony przez Burmistrza podczas inauguracji.

Informacji udziela SławomirAnimucki tel. 515229660 i Piotr Mastalerz 503 016 249.

Uwaga!

Biała Dama 2019 oprócz splendoru wynikającego z tytułu będzie miała pewne przywileje. KOMBUS - przewoźnik Białej Damy - zapewni darmowe przejazdy na swoich liniach przez okrągły rok. KCRiS OAZA - zarezerwuje specjalny karnet.

A poza tym, wyjazdy do gmin partnerskich w kraju (Bukowina Tatrzańska) i za granicą (Koenigstein im Taunus), honorowe miejsce na organizowanych przez gminę imprezach, światła wielkiej sceny, wywiady, sława...