WARSZTATY FILMOWE w KOK 1 MINUTA

Kórnicki Ośrodek Kultury w Kórniku oraz Fundacja „Filmowiec” z Poznania zaprasza na warsztaty filmowe. Pokaz i zapisy na warsztaty 20 września godz. 19.oo w Kórnickim Ośrodku Kultury ul. Prowent 6, 62-035 Kórnik
Udział w zajęciach warsztatowych zarezerwowany jest głównie dla młodzieży szkół podstawowych i średnich. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Będziemy uczyć się podstaw kadrowania, ruchów i ustawień kamery. Wspólnie zrealizujemy co najmniej jedną miniaturę fabularną. Będzie można spróbować pracy kamerą profesjonalną i nagrywania dźwięku. Warsztaty pozwolą też na doświadczenie gry aktorskiej. Dodatkowo planujemy zdjęcia próbne (casting) do filmu fabularnego. Będziemy też poszukiwać tematów w powiecie poznańskim i próbować realizacji form dziennikarskich (zapowiedź, sonda, wywiad) pod hasłem „Minuta dla Powiatu”.
Więcej informacji: tel. 880383887 www.filmowiec.org.pl