Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NOWY SEZON ARTYSTYCZNY 2020/2021

NOWY SEZON ARTYSTYCZNY 2020/2021

Szanowni Państwo!

 

Nowy sezon działalności KOK został opracowany w cieniu pandemii, co wpłynęło na korektę niektórych przedsięwzięć. Staraliśmy się zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników. Stąd konieczność ograniczenia ich liczby oraz system rotacji w trakcie poszczególnych zajęć. Warunki lokalowe KOK w zderzeniu z zaleceniami GIS (10 m kwadratowych przestrzeni wymaganej na jednego uczestnika zajęć) zmusiły do szukania dodatkowych miejsc na prowadzenie prób ZPiTZK Władysie. W tym miejscu składam serdeczne podziękowania dyr. Sewerynowi Waligórze z PAN Szkółki Kórnickie za udzieloną pomoc.

Prosimy także o zrozumienie i przestrzeganie reżimu sanitarnego, dezynfekcję rąk i używanie maseczek na terenie KOK. Proszę również o zapoznanie się z „Regulaminem działalności KOK 2020/2021 w czasie pandemii” zamieszczonym na stronie internetowej.

Obiecujemy, że planowane wcześniej spotkania, koncerty, seanse będą realizowane w miarę możliwości. 

Wierzę, że wspólnie przetrzymamy ten trudny okres i że doskonalone z pomocą KOK umiejętności artystyczne przyniosą tym większą satysfakcję. Proszę zapoznać się z poniższym planem  działalności. Serdecznie zapraszamy.

Sławomir Animucki

Regulamin działalności Kórnickiego Ośrodka Kultury w czasie pandemii COVID 19 obowiązujący od 1 września 2020