INTERNETOWY KONCERT WALENTYNKOWY W KÓRNICKIM OŚRODKU KULTURY „Zakochani są wśród nas” - Kórnicki Ośrodek Kultury

Szanowni Państwo! Pandemiczny czas nie sprzyja spotkaniom, zabawie, beztrosce.

Walentynki 2021 roku większość z nas nie spędzi w restauracjach, kinach, salach koncertowych, lecz w domach.

Chcemy Państwu pomóc zbudować klimat dobrych uczuć, uśmiechu, radości, bliskości.

Wierzymy, że pomoże w tym Internetowy  Koncert Walentynkowy

w Kórnickim Ośrodku Kultury.

Skoro wspomniałem już o uśmiechu,

to Walentynek wartych ciut grzechu,

dziwnych karesów, wszelkich łakoci,

spojrzeń co serce czule ozłoci,

wbrew odległości takiej bliskości,

by poczuć oddech pierwszej miłości,

a jeśli nawet to przyjaźń tylko,

to się zachwycić choć walentynką!

Tego KOK życzy Wam Kórniczanie,

dziś niech buziaka każdy dostanie!

Sławek Animucki.

Koncert pt. "Zakochani są wśród nas" to spotkanie z klasyką polskiej piosenki - zarówno tej przedwojennej, jak i takiej, która gościła w radioodbiornikach, telewizorach czy w opolskim amfiteatrze przez ostatnie dziesięciolecia. W walentynkowym koncercie zabrzmią takie utwory jak "Baby, ach te baby", "S.O.S.", "Walc Embarras" czy tytułowy "Zakochani są wśród nas" oraz kabaretowe pomysły Klubu Szyderców Bis, poznańskiego kabaretu muzycznego. Dominika Dobrosielska i Przemek Mazurek wystąpią przy akompaniamencie zespołu muzycznego w składzie: Michał Ruksza (piano), Wojciech Winiarski (gitara), Paweł Głowacki (kontrabas).

- SPOŁECZNOŚĆ ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY
„GOŚCINNI” W KÓRNIKU
DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KÓRNIK

Z okazji Święta Walentego,
życzymy Wam wszystkiego najlepszego.
Radości, pogody ducha,
i uśmiechu od ucha do ucha.
W Kórniku, w Bninie i w całej Gminie,
Święty Walenty niech nikogo nie minie.
My korzystając z tej sposobności,
też chcemy życzyć dużo MIŁOŚCI
naszym sąsiadom i przyjaciołom,
wszystkim znajomym i ludziom wkoło.

Nadesłane życzenia.

- Dla sympatycznych kolegów z pracy od nie mniej sympatycznej koleżanki dużo uśmiechu.

- Słońce nauczyło mnie marzyć, gwiazdy miłością darzyć, deszcz nauczył mnie szlochać, a Ty nauczyłaś mnie kochać! Przesyłam dużo miłości z okazji walentynek.

- Raz są w roku Walentynki, więc dla swojej Katarzynki moc uścisków niesie wciąż, zakochany  wiecznie - mąż.

-„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości” Paulo Coelho
  Kochanemu mężowi Michałowi cudownych lat pełnych miłości.

- Kocham Was mocno, na całe życie. Kocham nie tylko w Walentynki bo jesteście częścią mojej rodzinki.

Dla mojej kochanej rodzinki od Julii.

- Kochana Mamusiu, Kochany Tatusiu dziękuje, że jesteście ze mną w każdy dzień i nie tylko w
   Walentynki – wasza najstarsza córcia.

- Wierzę, że jesteś tą osobą a każdą chwilę chcę spędzać z Tobą.