Konkurs fotograficzny "Portret w fotografii klasycznej" - Kórnicki Ośrodek Kultury

Plakat do konkursu z regulaminem

Konkurs fotograficzny "Portret w fotografii klasycznej"

Portret w fotografii klasycznej. V edycja, wiosenne spotkania plenerowe.

Konkurs tylko dla sześciu klubów fotograficznych. Grupa Fotograficzna Starszaki KOK Kórnik (gospodarze) Średzkie Towarzystwo Fotograficzne, Środa Wielkopolska Sekcja Fotograficzna OCK, Ostrów Wielkopolski Stowarzyszenie ROD Wieża 1916, Ostrzeszów Grupa Fotograficzna Fotoaktywni, Gniezno Stowarzyszenie Poza Kadrem, Kalisz.

Regulamin. Na konkurs można przysłać tylko 3 fotografie, nie manipulowane, plik 1024 px dłuższy bok, jpg, podpisany imieniem i nazwiskiem. Fotografie wyłącznie czarno białe (monochromatyczne) Portrety wykonane musza być w naturalnym oświetleniu, światło nieba, niedopuszczalne jest używanie światła błyskowego, żarowego i innego tego typu wynalazków. Można używać blendy. Portrety należy wykonać od pierwszego dnia wiosny 20 marca do 31 maja. Instruktorzy klubów nie mogą brać udziału w konkursie, przyznają oni nagrodę specjalną dla najlepszej fotografii z wyłączeniem własnego klubu. Ostateczny termin przyjmowania prac do 31maja 2021 r.do 22:00. Adres do wysyłki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Decyzja jury jest ostateczna a nadesłanie prac jest równoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu. Organizator - Pracownia Fotografii Artystycznej w Kórniku. Wyniki konkursu podamy 20 czerwca 2021 r.

Kórnicki Ośrodek Kultury ul. Prowent 6  62-035 Kórnik.