Ogłaszamy nabór do Kórnickiej Orkiestry Dętej  im. Ks. Józefa Poniatowskiego - Kórnicki Ośrodek Kultury

Trąbki na kolorowym tle

Ogłaszamy nabór do Kórnickiej Orkiestry Dętej  im. Ks. Józefa Poniatowskiego

Zapisy do orkiestry - na lekcje gry na instrumentach  oraz do grupy choreograficznej -  zespołu buławistek – paradnie ubranych dziewczyn prezentujących choreograficzne układy taneczno – musztrowe do muzyki orkiestry dętej - odbywać  będą się w Kórnickim Ośrodku Kultury ul. Prowent 6 w Kórniku w wyznaczonych terminach. Można zgłaszać się już od teraz do końca września. Nie oznacza  to, że w październiku będziemy zamknięci. Przyjmujemy taką zasadę: „chcesz grać – przyjdź, porozmawiamy , doradzimy, jesteśmy otwarci”.

Terminy:

buławistki

niedziela 12,00-13,00 (zapisy)

poniedziałki,  godz. 16,00 – 18,00 (zapisy)

wtorki, godz. 16,00-18,00(zapisy)

instrumenty dęte blaszane

niedziele, godz. 12,00-13,00 (zapisy)

poniedziałki , godz. 16,00-18,00(zapisy , zajęcia)

wtorki, godz. 14,00-17,00 (zapisy , zajęcia)

- instrumenty perkusyjne – wtorki, godz. 17,00-19,00 ( zapisy, zajęcia )

Ponieważ grupa choreograficzna dopiero się tworzy termin zajęć ustalony będzie później.

Wiek dzieci:

10-13 lat,   (4 – 7 klasy)

Jeśli ktoś już gra na jakimś instrumencie, a chce kontynuować przygodę z muzyką również zapraszamy.

Kadra:

Jacek Kortylewicz – dyrygent, instrumenty dęte tel. 606 725 765, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Galubiński – instruktor, instrumenty dęte tel. 601 80 82 71, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bartłomiej Krawczak – instruktor, instrumenty perkusyjne tel. 535 175 801

Bardzo prosimy o kontakt przed planowanym spotkaniem

W/w plan nie powinien zostać zmieniony, ale w sytuacjach  niezależnych od nas zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej jego zmiany.