Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozkład zajęć w KOK 2020/2021

Poniedziałek

Godz.9:00÷13:00:

Chór "Senioritki" i "Magnolie"

Prowadząca - Ewa Wodzyńska

tel. 607 661 613

 

Godz. 16:00 ÷ 16:45:   Latino/Hip Hop Grupa dziecięca  

Prowadzący - Damian Wasiuta

tel. 696 835 205 

Godz. 17:00 ÷ 18:00:

Hip Hop Grupa młodzieżowa 

Prowadzący -Damian Wasiuta 

tel. 696 835 205

 

 

 

Godz. 18:15 ÷ 19:15:  

Salsa&Latino Solo dla Pań i Panów

Prowadzący -Damian Wasiuta

tel. 696 835 205 

Godz. 19:30 ÷ 20:30:

Taniec towarzyski i użytkowy 

Prowadzący -Damian Wasiuta 

tel. 696 835 205

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

Godz. 14:00 ÷ 17:00:

Kórnicka Orkiestra Dęta - zajęcia indywidualne gry na instrumentach;

Prowadzący -Marek Galubiński

Godz. 16:00 ÷ 19:30:

Kórnicka Orkiestra Dęta  

Prowadzący - Jacek Kortylewicz,Bartosz Krawczak

Godz. 17:15 ÷ 18:30: Warsztaty fotograficzne-dla dzieci; Elizeusz Cieślik; tel.601 585 180

Godz. 18:45 ÷ 19:30: Warsztaty fotograficzne-dla dorosłych; Elizeusz Cieślik; tel.601 585 180

Godz. 19:45: Chór Kórnickiego Towarzystwa Śpiewaczego
Castellum Cantas 

Prowadzący -Dariusz Tabisz

Środa

Godz. 15:00 ÷ 19:00: Nauka gry na gitarze

Paweł Głowacki  tel. 665 331 165

Godz. 16:30 ÷ 17:30 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej Władysie  - (PAN "Szkółki Kórnickie" sala ul. Średzka 20, Kórnik ) - Grupa 1

Prowadzący - Nicol Krzyżanek,Krystyna Polachowska;

tel.722 005 353

Godz. 17:45 ÷ 19:15 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej Władysie -(PAN "Szkółki Kórnickie" sala ul. Średzka 20, Kórnik ) - Grupa 2

Prowadzący -Nicol Krzyżanek, Krystyna Polachowska;

tel.722 005 353

 

Godz. 17:00 ÷ 19:00:

 Warsztaty ceramiczne dla młodzieży i dorosłych; Piotr Mastalerz; tel.503 016 249 

 

Godz. 17:15 ÷ 18:00: Zajęcia plastyczne Grupa 6-11 lat;

Sylwia Grabarczyk; tel. 889 829 732

Godz. 18:15 ÷ 19:30: Zajęcia plastyczne Grupa 12-16 lat;

Sylwia Grabarczyk; tel. 889 829 732

 

Czwartek

Godz. 16:30÷ 17:30 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej Władysie  - Grupa 3

Prowadzący -Nicol Krzyżanek,Krystyna Polachowska;

tel.722 005 353

Godz. 17:45÷ 19:15 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej Władysie - Grupa 3

Prowadzący -Nicol Krzyżanek,Krystyna Polachowska;

tel.722 005 353

 

 

Godz. 19:45: Chór Kórnickiego Towarzystwa Śpiewaczego
Castellum Cantas 

Prowadzący -Dariusz Tabisz

 
   

Piątek

 

Godz. 17:15 ÷ 18:00: Balet z elementami tańca nowoczesnego

Grupa I

Agnieszka Skarbecka
504 464 515

Godz. 18:15 ÷ 19:00: Balet z elementami tańca nowoczesnego

Grupa II

Agnieszka Skarbecka
504 464 515

 

Godz. 17:00 ÷ 19:00: Warsztaty tkaniny artystycznej (kilim, gobelin, kobierzec) 

Prowadząca - Karolina Janikowska;

tel.601 356 502

 

 

Godz. 19:00: Klub Dobrego Filmu (dwa razy w miesiącu) Sławomir Animucki; tel.515 229 660  

 

Sobota

Godz. 11:15 ÷ 12:30:Warsztaty fotograficzne-w plenerze;

Elizeusz Cieślik; tel.601 585 180       I grupa

Godz. 12:45 ÷ 14:00:Warsztaty fotograficzne-w plenerze;

Elizeusz Cieślik; tel.601 585 180       II grupa

Godz. 9:00 ÷ 11:00:

Kórnicka Orkiestra Dęta - zajęcia indywidualne gry na instrumentach;

Prowadzący -Marek Galubiński

 
  Koncerty, imprezy otwarte-okazjonalnie  Próby Stowarzyszenia Teatralnego Legion