Metafora taneczna - Kórnicki Ośrodek Kultury

Taniec w gminie cieszy się dużym zainteresowaniem. Edukacja taneczna w KOK to z jednej strony nauka tańców ludowych i narodowych skupiona w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej „Władysie”, z drugiej nauka tańców towarzyskich, hip-hopu, latino i salsa w grupach prowadzonych przez Damiana Wasiutę.  

Krystyna Polachowska,

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej "WŁADYSIE"

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej „Władysie” powstał w 2008 roku. W miarę upływających lat zespół dorobił się opracowań melodii i tańców pochodzących z regionów: Wielkopolski, Lubelszczyzny, Opoczna, Kaszub i Małopolski. Zadbano też o zatrudnienie znakomitych instruktorów, których umiejętności przekazania wiedzy i techniki tanecznej umożliwiły podniesienie poziomu wykonawczego.

Damian Wasiuta

Taniec HIP-HOP, Latino, Towarzyski i użytkowy

Grupy taneczne prowadzone są przez Damiana Wasiutę - dyplomowanego pedagoga, choreografa oraz instruktora tańca towarzyskiego i hip-hop-u. tel. 696835205,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prowadzi własną szkołę tańca WDance w Poznaniu oraz formacje taneczne.

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony