Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty

Balet z elementami tańca nowoczesnego

 

 

Dodatkowe informacje

 • Osoba kontaktowa Agnieszka Skarbecka
 • Telefon 504 464 515
 • Informacje
  Balet, Modern Balet

  Udział w moich zajęciach kształtuje wrażliwość na estetykę, świadomość ciała oraz nawyk prawidłowej postawy, dzieci mają możliwość rozwijania swojego poczucia rytmu, koordynacji ruchowej, muzykalności i kreatywności. W trakcie zajęć dzieci uczą się dostosowanych do ich możliwości choreografii. Poznają podstawowe elementy baletu oraz uczestniczą w zabawach tanecznych, jak również mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć tanecznych przed szerszą publicznością na różnego rodzaju pokazach, miedzy innymi podczas Sejmików. Średzkich, Zaniemyskich Bitwach Morskich, Kórnickich spotkań z Białą Damą,Dniach Powiatu, Mikołajkach czy Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza  konkursowa uczestniczy w konkursach tanecznych  Ponieważ cała terminologia tańca klasycznego jest w języku francuskim, dzieci mają okazję nauczyć się podstawowych zwrotów w tym właśnie języku.Na moich zajęciach   proszę aby dzieci posiadały obuwie nadające się do tańca- baletki, nasz kostium baletowy (obowiązkowo) w zależności od grupy oraz włosy gładko uczesane w koczka baletowego. Zapewniam Państwa, iż dziecko ćwiczące w rozpuszczonych włosach wpadających w trakcie ćwiczeń do oczu, jeansowej, wąskiej spódniczce czy też  ślicznych lakierkach nie będzie miało odpowiedniego komfortu podczas zajęć i nie będzie mogło wykonać  poprawine wielu ćwiczeń baletowychNa moich zajęciach   proszę aby dzieci posiadały obuwie nadające się do tańca- baletki, nasz kostium baletowy (obowiązkowo) w zależności od grupy oraz włosy gładko uczesane w koczka baletowego.

  Zapewniam Państwa, iż dziecko ćwiczące w rozpuszczonych włosach wpadających w trakcie ćwiczeń do oczu, jeansowej, wąskiej spódniczce czy też  ślicznych lakierkach nie będzie miało odpowiedniego komfortu podczas zajęć i nie będzie mogło wykonać  poprawine wielu ćwiczeń baletowych

   .

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA LEKCJE INDYWIDUALNE.

  Dzieci mogą dołączyć do naszych grup przez cały rok!

  Agnieszka Skarbecka

  504464515 www.skarbnica-talentow.pl

Czytaj dalej...