Taniec towarzyski HIP HOP Latino

Kórnicki Ośrodek Kultury oraz Damian Wasiuta –dyplomowany tancerz, instruktor, choreograf, zapraszają na zajęcia taneczne w każdy poniedziałek.

Latino - kurs początkujących zarówno dla Pań i Panów obejmuje następujące tańce latynoamerykańskie: Samba, Salsa, Cha Cha, Rumba, Jive, Twist, Mambo. Kurs rozpoczyna się rozgrzewką taneczną i obejmuje krótkie układy taneczne, taniec ten pozwala poczuć się nam wyjątkowymi, pięknymi i na pewno wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie, umiejętności taneczne i sylwetkę.

HIP HOP – kurs początkujący zawierający naukę takich styli jak: Hip Hop, Bachata, New Style, Wacking, Pop, Street Dance, elementy Reggaetonu, Videoclip, Mtv-Video. Kurs rozpoczyna rozgrzewka poprawiająca kondycję i zagrzewająca do tańczenia choreografii. Zajęcia polecane szczególnie tym którzy marzą tańczyć jak prawdziwe gwiazdy Hip Hopu w teledyskach.

Taniec towarzyski i użytkowy – kurs dla początkujących zawierający takie tańce jak: Samba, Salasa, Cha Cha, Rumba, Jive, Pasodoble, Disco Fox dwa na jeden, Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quickstep, Tango.

Prowadzącym jest  Damian Wasiuta –dyplomowany tancerz - instruktor – choreograf - przez wiele lat związany z Tańcem Towarzyskim, standardowym i latynoamerykańskim, wielokrotnie prezentował swoje umiejętności podczas wielu turniejów i pokazów, szczególnie zafascynowany widowiskami tanecznymi, dance - show, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Początki swojej drogi tanecznej zawdzięcza zawodowej tancerce, właścicielce Szkoły Tańca „Takt” w Jarosławiu, nie poprzestał na tańcu towarzyskim, los stawiał przed nim kolejne wyzwania: Hip Hop, Pop, Street Jazz, Funky, Broodway.

Dziś wszechstronny tancerz, odnajdujący się we wszystkich wyżej wymienionych dyscyplinach tanecznych, współpracujący z amatorskim teatrem tańca w Poznaniu.

• Osoba kontaktowa: Damian Wasiuta
  • Telefon: 696835205
  • Informacje:

Poniedziałek: 17.00 -18.15 Dzieci - Latin Hip-Hop (zapisy trwają)

Poniedziałek: 18.00 -19:15 Hip Hop- średniozaawansowana (zapisy trwają)