Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/14

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /kok/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /kok/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /kok/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /kok/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Chór Senioritki

Chór Senioritki powstał w październiku 2014 roku z inicjatywy Ewy Wodzyńskiej skupiając seniorki z całego Poznania i okolic. Główną ideą jaka przyświeca chórowi to czerpanie radości ze wspólnego muzykowania i dzielenie się tą radością z innymi. Chór zajął I miejsce w Międzypowiatowym Festiwalu Chórów Seniorskich w Trzemesznie oraz III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości seniorów Juwenalia Seniorów w Warszawie. Senioritki były również gościem specjalnym Dolnośląskiego Festiwalu Zakręconych Seniorów we Wrocławiu. W repertuarze można usłyszeć pieśni z całego świata - m.in. afrykańskie, amerykańskie, żydowskie, rosyjskie i oczywiście polskie.

Spotkania w poniedziałki godz. 10:00

Dodatkowe informacje

  • Osoba kontaktowa: Ewa Wodzyńska
  • Telefon: 607 661 613

Galeria

{gallery}14{/gallery}