XVII LETNI FESTIWAL MUZYKA Z KÓRNIKA - Kórnicki Ośrodek Kultury

tekst na czerwono - Czernym tle

XVII LETNI FESTIWAL MUZYKA Z KÓRNIKA

Niedziela 3 lipca br. godz. 18:00

Plac Niepodległości, Kórnik KONCERT INAUGURACYJNY LUCYNA BIAŁAS - sopran PIOTR KALINA - tenor ORKIESTRA KAMERALNA TEATRU WIELKIEGO IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W POZNANIU

TADEUSZ ŻMIJEWSKI – dyrygent

Niedziela 10 lipca br. godz. 18:00

Plac Niepodległości, Kórnik ALE MUSICALE Koncert na który złożą się największe przeboje musicalowe.

Wykonawcy

ZUZANNA KACZMAREK

WOJCIECH DANIEL

ART DANCE

Niedziela 17 lipca br. godz. 18:00

Plac Niepodległości, Kórnik

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Występ polsko - ukraińskiej grupy

DAGADANA

Niedziela 24 lipca br. godz. 18:00 Plac Niepodległości, Kórnik ALE FESTIWALE Wykonawcy ANNA MICHALAK & RETRO BOYS w składzie: KLAUDIUSZ KAPŁON

SŁAWOMIR OLGIERD KRAMM

TOMASZ RACZKIEWICZ

Niedziela 31 lipca br. godz. 18:00

Arboretum, Kórnik ZABIERZ MNIE ZE SOBĄ Koncert z okazji obchodów 20. rocznicy restytucji Fundacji Zakłady Kórnickie w wykonaniu zespołu OSTY w składzie: JOANNA SKOWROŃSKA - wokal/flet RAFAŁ IGIEL - perkusja JACEK SKOWROŃSKI - fortepian W programie polskie pieśni ludowe w nowoczesnych, autorskich aranżacjach .

Niedziela 7 sierpnia br. godz. 18:00

Arboretum, Kórnik TRIBUTE TO FRANK SINATRA Koncert swingowego big bandu HAPPY JAZZ BAND W programie przeboje z repertuaru legendarnego wokalisty Franka Sinatry.

Niedziela 14 sierpnia br. godz. 18:00

Arboretum, Kórnik

WOJENKO, WOJENKO czyli PATRIOTYCZNE KARAOKE

Koncert  z okazji Święta Wojska Polskiego w wykonaniu poznańskich aktorów ANNY MIERZWY RADOSŁAWA ELISA oraz Zespołu POLONIA QUARTET w składzie : KAROLINA SYDOROWICZ - skrzypce JACEK SKOWROŃSKI – fortepian