Handel podczas XXIX Kórnickich Spotkań z Białą Damą 8 - 9 czerwca 2024 r. - Kórnicki Ośrodek Kultury

Okrągłe logo na białym tle.

Handel podczas XXIX Kórnickich Spotkań z Białą Damą 8 - 9 czerwca 2024 r.

Informacje dla wystawców, którzy są zainteresowani udziałem w Kórnickich Spotkaniach z Białą Damą.

Podmioty zainteresowane handlem w trakcie Kórnickich Spotkań z Białą Damą mogą przesyłać zgłoszenia drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..              W zgłoszeniu należy podać nazwę podmiotu, zakres działalności oraz informacje o asortymencie, z jakim chce się wziąć udział w wydarzeniu.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 10 maja 2024 r.

Informujemy, że ilość stanowisk jest ograniczona. Pierwszeństwo zgłoszeń przysługuje przedsiębiorcom, którzy mają zarejestrowaną działalność na terenie Gminy Kórnik. Wystawcy chcący wziąć udział w wydarzeniu powinni posiadać własny namiot handlowy o wymiarach 3x3 m. Większe stoiska zostaną odrzucone ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Na stoiska gastronomiczne przewidziano powierzchnię dwukrotnie większą, aniżeli dla stanowiska handlowego.

Dodatkowe informacje: Tomasz Akusz tel. 502 380 333