Klub Dobrego Filmu 10 listopada 2023 - Kórnicki Ośrodek Kultury
Slider

KÓRNICKI
OŚRODEK
KULTURY

Czarny tekst na białym tle

Klub Dobrego Filmu 10 listopada 2023

Szanowni Państwo, 10 listopada o godz. 19.00 w ramach Klubu Dobrego Filmu zapraszam do KOK na film „Asteroid city” w reżyserii Wesa Andersona.

Jego  twórczość  od lat budzi emocje. Jedni uwielbiają, jego nieograniczoną fantazję, budowaną z elementów podkreślających ich sztuczność, teatralność, umowność. Inni wręcz przeciwnie, nienawidzą jego sposobu obrazowania, pastelowej kolorystyki, symetrycznej kompozycji, purnonsensowego humoru. Jedno jest pewne, że gwiazdy światowego kina chętnie współtworzą świat przedstawiony, jedyny i niepowtarzalny. W tym filmie zobaczymy m.in. Scarlett Johansson, Jasona Schwatzmana, Toma Hanksa, Tildę Swenton, Edwarda Mortona, Adriana Brody,  Willama Defoego, czy Margot Robbie. Sadzę, że w ten jesienny, pochmurny czas dawka czarnego humoru zanurzonego w klimacie lat pięćdziesiątych pozwoli się ogrzać, pośmiać i wymienić uwagami. Do zobaczenia Sławek Animucki.

 

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony