KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2022 - Kórnicki Ośrodek Kultury
Slider

KÓRNICKI
OŚRODEK
KULTURY

Tekst na kolorowym tle

KONKURS NA KÓRNICKĄ BIAŁĄ DAMĘ 2022

Z radością informujemy, że XXVII Kórnickie Spotkania z Białą Damą 2022 odbędą się w dniach 11 - 12 czerwca br.

By tradycji stało się zadość, Biała Dama 2022 powinna zmaterializować się w osobie mieszkanki naszej gminy. Właśnie dlatego, Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik ogłasza konkurs na Kórnicką Białą Damę 2022, która czynić będzie honory gospodyni tegorocznego święta oraz reprezentować naszą piękną gminę przez cały rok.

Kandydatka powinna spełniać następujące warunki: mieszkać w gminie Kórnik, znać język obcy i posiadać podstawową wiedzę na temat swojej gminy.  Oferty zawierające życiorys oraz fotografię prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 maja 2022 r. 

W wyborze nowej Białej Damy pomogą nam Panie, które w poprzednich latach dzierżyły ten szlachetny tytuł. Z kandydatkami zostanie przeprowadzona rozmowa. Na jej podstawie wyłonimy Kórnicką Białą Damę 2022.

Wynik konkursu zostanie publicznie ogłoszony przez Burmistrza podczas inauguracji XXVII Kórnickich Spotkań   z Białą Damą 11 czerwca br.

Informacji udziela Sławomir Animucki tel. 515229660 i Piotr Mastalerz 503 016 249. 

Uwaga!

Biała Dama 2022 oprócz splendoru wynikającego z tytułu będzie miała szereg przywilejów. Miasto i Gmina Kórnik zasponsoruje na  rok kartę PEKA.  KCRiS OAZA - zarezerwuje specjalny karnet. Zapewnimy opiekę fryzjera i kosmetyczki. A poza tym, czekają wyjazdy do gmin partnerskich w kraju (Bukowina Tatrzańska) i za granicą (Koenigstein im Taunus), honorowe miejsce na organizowanych przez gminę imprezach, światła wielkiej sceny, wywiady, sława...

Sławek Animucki

Kórnicki Ośrodek Kultury

  • 62-035 Kórnik
    ul. Prowent 6
  • tel: 61 817 08 91
  • kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 817 08 91
e-mail: kontakt@kornickiosrodekkultury.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu
Wróć na początek strony